Новини

«Благодійник року» 2023: у Львівській політехніці подякували друзям і партнерам, які допомагають розвивати Університет

У Національному університеті «Львівська політехніка» 30 листопада було велелюдно. У найгарнішій залі зібрали друзів і партнерів Університету, щоб подякувати їм за підтримку і спільні цінності, за те, що навіть у час війни допомагають розвивати освіту та науку, дбають про розвиток студентів і надають допомогу в реалізації цінних проєктів.

Вчена рада Львівської політехніки визначила «Благодійників року» за 2023 рік

31 жовтня Вчена рада нашого Університету одноголосно обрала переможців цьогорічного конкурсу «Благодійник року Львівської політехніки».

Відповідно до ухвали Вченої ради Університету (протокол № 5 від 31.10.2023), «Благодійниками року Львівської політехніки» у 2023 році стали:

у номінації «Благодійник року – юридична особа»:

• Міжнародна організація з міграції (МОМ) – IOM Ukraine;
  • Mitsubishi Electric B.V. – Polish Branch;

«Благодійник року – фізична особа»:

Ректор Юрій Бобало: «Знаю, що ми вміємо згуртовуватися, і впевнений у нашій спільній перемозі»

Дорогі політехніки!

Сьогодні переживаємо серйозні випробування. Ворог атакує, намагається дестабілізувати ситуацію в країні.

Нині, як ніколи, наша перемога залежить не лише від міці наших воїнів, а й від поведінки кожного з нас. Не маємо права панікувати! А ― концентрувати свої зусилля для нашої перемоги.

Навчання у Львівській політехніці в час воєнного стану буде проходити дистанційно. Відповідно до розкладу і навчальних планів.

Вчена рада Львівської політехніки вперше визначила «Благодійника року»

У січні 2021 року «Благодійником року» ― юридична особа Львівської політехніки за 2020 рік оголосили Кондитерську Корпорацію «Рошен», яка засвідчує, наскільки результативною може бути інтеграція бізнесу з наукою та освітою ― завдяки правильно розставленим пріоритетам і об’єднанню довкола спільних цінностей.

Проєкт «До вершин з Рошен» триватиме й надалі. Кондитерська Корпорація «Рошен» готова підтримувати й заохочувати викладачів та студентів задля покращення національного освітнього процесу.